dziki dżins outlet

dziki dżins outlet

Prezentowane produkty stanowią jedynie katalog poglądowy.
Aby sprawdzić aktualną ofertę i nowości zapraszamy do sklepu stacjonarnego:

Koszalin, ul. Zwycięstwa 83

dzikiehasło...

"Dzikie hasło" jest krótką treścią o pozytywnym i kreatywnym przekazie, drukowane przez nas na koszulkach w sześciu kolorach. Są to "słowa mocy", które inspirują Ciebie i Twoje otoczenie w kierunku manifestacji twórczej i radosnej rzeczywistości.

„Produkowanie” myśli jest swoistą inwestycją, na której możesz stracić lub zyskać. Myśli negatywne i destrukcyjne są jak marnotrawienie zasobów. Osłabiają nasz układ odpornościowy, generują niepokój, przełączają nas w tryb walki i ucieczki. Natomiast myśli konstruktywne, wysoko wibracyjne są jak dobre lokaty pieniężne, ‘zarabiamy” na nich z nawiązką. To na czym się koncentrujesz manifestowane jest poprzez twój umysł jako rzeczywistość. Mądra decyzja odnośnie zarządzania myślami wzbogaca nasze życiowe zasoby energetyczne. Wtedy w pełni rozkwitamy, zaczynamy żyć w obfitości. Jeśli chcemy coś zmienić zacznijmy od zmiany naszych myśli, swoistego przeprogramowania. Wtedy świadomie kierujemy nasze moce na pragnienia, manifestujemy je i urzeczywistniamy.

Lista „dzikich haseł” jest elastyczna i nieograniczona, tak jak nasza wyobraźnia i płynnie zmieniajaca się rzeczywistość. Wybierz to hasło, które inspiruje Cię najbardziej, a my wydrukujemy je na wybranym modelu i kolorze koszulki specjalnie dla ciebie. Koszulki z „dzikim hasłem” dostępne są zarówno w naszym sklepie stacjonarnym i on-line.

zobacz jak wyglądała dzika sesja fotograficzna od zaplecza...

wybierz koszulkę w swoim rozmiarze, ulubionym kolorze i z dzikim hasłem, które jest dla Ciebie inspiracją...