dziki dżins outlet

dziki dżins outlet

Prezentowane produkty stanowią jedynie katalog poglądowy.
Aby sprawdzić aktualną ofertę i nowości zapraszamy do sklepu stacjonarnego:

Koszalin, ul. Zwycięstwa 83

dd_dzikakawa1

Kawiarnia dzikakawa w Koszalinie – chwila relaksu dla klientów

Zakupy markowych spodni mogą być jeszcze większą przyjemnością, jeżeli połączysz je z chwilą relaksu z filiżanką pysznej kawy lub herbaty w dłoni! Nasza dzika kawiarnia to miejsce, gdzie zamiłowanie do dżinsowej mody idzie w parze z miłością do slow life. Tutaj celebrujemy codzienne życie z ciekawą lekturą w dłoni, słuchając muzyki a przede wszystkim jest to miejsce spotkań, pozytywnej wymiany myśli i kreatywnej współpracy. Zapraszamy Cię serdecznie, aby w przytulnym wnętrzu naszej kawiarni zwolnić chociaż na moment, dać sobie odrobinę wytchnienia i zainspirować się żywym kontaktem z ludźmi. wolno? wolno!

Rozmyślając o dżinsach…

Zastanawiasz się czy wybrany fason jeansów jest dla Ciebie odpowiedni? A może lepiej będziesz wyglądać w innym odcieniu? Nie spiesz się z wyborem! Popijając dziką kawę, daj sobie czas na właściwą decyzję. Odpowiednia dawka kofeiny potrafi pobudzić do działania i wyostrzyć zmysły, prawda? Nie pijesz kawy? Zamów przepyszną herbatę w wybranym smaku, sięgnij po ciekawą książkę z naszej dzikiej biblioteczki i daj sobie chwilę wytchnienia. Pośpiech to zły doradca. Warto dobrze zastanowić się przed zakupem jeansów, aby czerpać jak największą radość z zakupu nowych dżinsów!

Zainspiruj się

Jak mówi znane przysłowie – „co dwie głowy, to nie jedna”. W dziki dżins outlet możesz skorzystać z fachowego doradztwa miłej obsługi. Zapraszamy na zakupy wraz z całymi rodzinami; dziećmi, żonami i mężami, wraz z przyjaciółmi i znajomymi. Bliscy również świetnie doradzą tobie w jak najlepszym wyborze, albo po prostu zrelaksują się w zaciszu naszej dzikiej kawiarni w czasie, gdy Ty przymierzasz kolejną parę dżinsów? Całkiem prawdopodobne, iż cała rodzina, lub Twoi przyjaciele wyjdą z naszego outletu zadowoleni z nową parą stylowych, atrakcyjnych dzinsów w dzikiej cenie.